הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת תַּפְרִיט אֲתָר מַפַּת אֲתָר

פרסום לענף הרכב

משרד דיגיטל & פרסום & שיווק מורשה לענף הרכב

משרדנו מתמחה משנת 2006 במתן פתרונות פרסום ושיווק מקיפים למרכזי שירות ומכירה בענף הרכב. אנו פועלים עם המוסכים המורשים של יבואני הרכב בישראל, עם מוסכים כלליים, חברות ביטוח וגורמים נוספים מעולם השירות ומכירת הרכב.
אנו נוגעים בכל נקודת ממשק של הנהג- משלב רכישת הרכב, דרך קבלת השירות במוסך וכלה בשימור שלו כלקוח נאמן ומניעת נטישתו, הגדלת מספר הכניסות השנתי של הלקוח והגדלת ההכנסה הממוצעת של כל כניסה. 

ניהול מקצועי של הפעילות השיווקית והפרסומית

מנהל של מוסך מורשה יבואן/ מרכז שירות ומכירה מבין כיום את הצורך בניהול מקצועי של הפעילות השיווקית והפרסומית. הלקוחות דורשים יותר, מצפים לקבל יותר והתחרות בענף הרכב גדלה מיום ליום. על מנת להצליח ברמה השיווקית על מרכז השירות/מכירה לפעול במספר רבדים: 

1. גיוס לקוחות חדשים- פרסום במדיה המתאימה, יצירת נוכחות באינטרנט, ניהול אתר האינטרנט ועדכונו באופן יומיומי ועוד.
2. מערכת יחסים עם קהילת הלקוחות– רשתות חברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ), מערכות דיוור ו-SMS.
3. שמירה על נאמנות הלקוחות ויצירת קהילת לקוחות באמצעות מועדון לקוחות.
4. מעקב ומדידה של פעולות השיווק – הגברת הצלחות ולמידה מכישלונות.

ייעוץ שיווקי ועסקי של מוסך מורשה בענף הרכב כולל את כל פעילויות השיווק והפרסום הדרושות להצלחת ולצמיחת העסק:

1. ניתוח המצב הקיים– מס’ כניסות ומס’ מכירות רכבים, ניתוח המתחרים, אפיון הלקוחות ועוד.
2. קביעת אסטרטגיה שיווקית ותוכנית עבודה תקופתית– תקציב פרסום, אירועי שיווק ופרסום במהלך השנה, מסרים שיווקיים.
3. שירותי סטודיו, גרפיקה, עיצוב ומיתוג- עיצוב לוגו, קביעת שפה פרסומית מסודרת, עיצובים גרפיים שוטפים לאמצעי המדיה השונים ולאתר האינטרנט.
4. רכש מדיה- קביעת תוכנית עבודה לפרסום באמצעי המדיה השונים בהתאם לתקציב וביצוע רכש המדיה: גוגל, פייסבוק, אתרי אינטרנט, יוטיוב, שילוט חוצות, רדיו ועוד.
5. אתר אינטרנט ודפי נחיתה-הקמה, עיצוב וניהול שוטף. מעקב ומדידה של פעילות האתר, ביצוע אופטימיזציה וניהול הפעילות השיווקית באתר.
6. ניהול קהילת לקוחות- הקמה וניהול של מועדון לקוחות, ניהול דף הפייסבוק, ניהול מערכת דיוור ו-SMS לתקשורת שוטפת עם קהילת הלקוחות.
7. טכנולוגיות פרסום מתקדמות- מעקב ומדידה שוטפים לשיפור הפעילויות השיווקיות. מיקוד בהצלחות ומעקב אחרי הלידים המגיעים מהקמפיינים הפרסומיים.
8. חיבור לקופה (מוסכית, נשר ואחרות)- שימוש בדאטה לפניה ממוקדת לקהל הלקוחות על סמך פילוח של סוגי הלקוחות ומאפייני השימוש שלהם ברכב.
9. הדרכות והכשרות לצוותי השירות והמכירה.

כתבו עלינו ב-

דה מרקר THE MARKER “משרד הפרסום והדיגיטל של ענף הרכב: אלון סוזי”

וואלה WALLA “אלון סוזי: משרד הפרסום והדיגיטל שמביא בשורה חשובה לענף הרכב”

אנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר, לספר לנו על מרכז השירות והמוסך שלך, על אולם התצוגה ומותג הרכב אותו תרצה לקדם. אנו בטוחים שמה שאת/ה מציע/ה ללקוחות שלך מיוחד ובעל ערך משמעותי עבורם, נשמח לייצג אותך נאמנה ולהעביר את הבשורה שלך בדרך היצירתית והמיוחדת ביותר.

קליק קטן להתחלה גדולה.