הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת תַּפְרִיט אֲתָר מַפַּת אֲתָר

מתמקדים בתוצאות - מערכת טכנולוגית אחת ובלעדית שמרכזת הכל עבורך - FIX !

כבעלים וכמנהלים של מרכז שירות, מוסך או אולם תצוגה בענף הרכב – השורה התחתונה חשובה וקובעת את מידת ההצלחה העסקית. חשוב לדעת שתקציבי השיווק והפרסום מנוצלים בצורה יעילה, משרתים את המטרות השיווקיות וכמובן שהפניות (הלידים) מייצרות הצלחה ומביאות לגידול במכירות.
מהבנה של הצורך העמוק הזה של המפרסמים, משרדנו הפך לשותף פעיל בפיתוח מערכת הטכנולוגית המתקדמת FIX, וביישום של הכלים המתקדמים ביותר לכלל לקוחותינו לשיפור התוצאות ולשקיפות מלאה וכל זאת תוך מיקוד במאפיינים הספציפיים של ענף הרכב. מהיום גם אתם יכולים לדעת בדיוק:
כמה פניות הגיעו
מאלו ערוצי פרסום מאלו קמפיניים
מה העלות המדויקת של כל ליד ופגישה
מהי עלות סגירת עסקה של לקוח שלכם.
עלות מול תועלת באופן מיידי ובשקיפות מלאה!

כיצד המערכת פועלת ומהם היתרונות עבורך?

המערכת הינה מערכת הוליסטית, המכילה מספר יכולות מתקדמות ביותר שמעניקות לך כמפרסם יתרון עסקי ברור ואופטימיזציה מלאה של המהלכים הפרסומיים והשיווקים אל מול המתחרים שלך.

  • שיפור מיידי בתוצאות
  • חיסכון משמעותי בעלויות הפרסום והשיווק
  • שליטה מלאה בתהליך העבודה- פרסום, מכירה ושימור לקוחות
  • שיתוף מלא בין מחלקות ונושאי התפקידים בחברה
  • יכולת מדידה, מעקב ושיפור של הפניות ואופטימיזציה של תהליך המכירה
  • כל המידע מולך- מערכת דוחות מלאה
  • שליטה מוחלטת בכמות קמפיינים גדולה ובכל רשת הפרסום- המכירות – השירות

רוצה לספר לנו על העסק/החברה שלך?
נשמח אם תשלח/י לנו פרטים על פעילות הפרסום והקמפיינים שלך וללא כל התחייבות מצידך נראה לך כיצד נעשה את הטוב ביותר עבורך באמצעות מערכת FIX ושירותי משרדנו.

קליק קטן להתחלה גדולה.

איך זה עובד?

בואו ניקח לדוגמה מרכז שירות ומכירה מורשה יבואן רכב מוביל בשם “מוטורס מוטורס” הכולל שירותי מוסך ואולם תצוגה למכירת דגמי הרכבים החדשים וגם לעסאקות טרייד אין. 
החברה מפרסמת בדיגיטל בערוצי הפרסום הבאים- גוגל (רשת החיפוש והמדיה), פייסבוק, אינסטגרם ובאנרים באתרים.
החברה מנהלת גם דף פייסבוק עסקי פעיל ביותר.
מבחינת OFF-LINE- החברה מפרסמת תשדירים בתחנות הרדיו המקומיות ובשילוט וזאת בהתאם לפריסת הסניפים.
מבחינת שימור לקוחות- החברה מנהלת מועדון לקוחות עם מאגר לקוחות גדול ופונה ללקוחותיה בקמפיינים אוטומטיים וייזומים בסמסים וניוזלטרים.
“מוטורס מוטורס” רוצה לצאת בקמפיין לשירות שמטרתו להביא כמה שיותר לקוחות לטיפולים שוטפים ולהחזיר לקוחות נוטשים וגם לצאת באירוע מכירות ממוקד לכמה ימים.

“מוטורס מוטורס”, הפועלת עם משרדנו- אלון סוזי- שעושה שימוש במערכת הטכנולוגית המתקדמת- זוכה להרוויח את כל התהליך המתקדם שמתואר כאן:

1. מקיימים פגישת אפיון ובריף. מגדירים מהן המטרות וקובעים יעדים להצלחה לשירות: עם חלוקה לסגמנטים-שנתונים-ללקוחות מתעכבים-לקוחות נוטשים ויעדים ספציפיים למכירות: כמות רכבים מכל סוג, כמות לידים ועוד

2. מייצרים קריאייטיב נכון ומותאם לכל פעילות- לשירות ולמכירות שיקדם את המטרות שהגדרנו.

3. מתמקדים באמצעי המדיה המתאימים.

4. מקימים דפי נחיתה וקמפיינים. מחברים את כולם למערכות FIX.

5. עושים שימוש במערכת טלפוניה ומקצים טלפון ייעודי לכל ערוץ מדיה – לגוגל, לכל מודעת פייסבוק, לפוסט שמעלים, לרדיו, לשילוט ולסמס שנשלח לחברי מועדון. זאת כאשר כל אחד מקווי הטלפונים מפנה לפעילות הנכונה-למחלקה הנכונה ולאיש מכירות המתאים.
למשל- קמפיין השירות יגיע לשלוחה של נציגת השירות וקמפיין המכירות יגיע לשלוחה של מנהל אולם התצוגה.

6. עוקבים אחר הביצועים- כמות פניות, עלות לפניה, בדיקת ערוצי פרסום שמהם מגיעים הלידים, מילות חיפוש ספציפיות ובאנרים ומודעות שמייצרים את הלידים הטובים ביותר.
גם הלידים המגיעים מהצ’אטבוט מוטורס נכנסים למערכת פיקס דיגיטל

7. מאזינים לשיחות ובודקים את איכות הפניות.

8. מחברים את החברה למערכת ה-CRM ומאפשרים גישה לכל הנתונים ולמערכת ניהול הלקוחות והפניות. באופן הזה החברה יודעת בכל רגע נתון, לפי חלוקה של פעילות את ההצלחה בכל פרמטר כאשר כל זה מחובר למערכת הפרסום ולנתונים המגיעים ממנה במקביל.
לדוגמה, כמה פניות הגיעו מקמפיין בגוגל, בקמפיין לאולם התצוגה, כמה הגיעו ממילות חיפוש של מותג הרכב וכמה כל ליד כזה עלה ויצר פגישה וכתוצאה ממנה סגירה של עסקה. 

9. עוקבים אחרי הצלחת סגירת העסקה, העלות לפניה ואחוזי ההמרה.

10. מבצעים בכל אחד מהשלבים מבחני AB TESTING ובמקביל מבצעים אופטימיזציה לשיפור התוצאות – מתמקדים בדפי נחיתה שעובדים נכון, מתקנים ומעדכנים קמפיינים, מנתבים תקציבי פרסום לאמצעי המדיה שעובדים יותר.
מנהל כל פעילות מקבל שליטה מלאה ומידע מקיף על צוות המכירות שלו. הבעלים/המנכ”ל בהתאמה מקבל מידע על פעילות הקמפיין כולו.