אלון סוזי- פרסומאי אישי, מי אני?

אני עוסק בתחום הפרסום והמדיה מעל ל-15 שנה. אני בוגר תואר ראשון (BA) ותואר שני (MBA) במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ובפרסום. מילאתי מגוון תפקידי ניהול בקבוצת "ידיעות אחרונות". בין יתר התפקידים שימשתי כמנהל פרסום, מנהל עיתונים וכו'. לפני כתשע שנים, לאחר שהתמחיתי בתחום המדיה והפרסום הארצי והמקומי והכרתי לעומק את העשייה היומיומית של העסקים והחברות בארץ, יצאתי לדרכי העצמאית כפרסומאי אישי לחברות ועסקים. זאת, לאחר שגיליתי כי קיים צורך חשוב ואמיתי לשירותי ייעוץ, ליווי והדרכה אישיים בכל הקשור בשיווק ופרסום.


שירותי פרסומאי אישי בשיטת FUTURE360

כבעל עסק, כמנהל וכיזם עליך לפעול כיום בצורה המקצועית והמדויקת ביותר בכל הקשור לפעילות הפרסומית והשיווקית שלך. עליך להכיר את מגוון ערוצי המדיה העומדים לרשותך, לנהל אותם בו זמנית ותוך כדי: לנהל את העסק שלך בצורה שוטפת (עובדים, מלאי, מכירות, שירות, הפצה ועוד), לפרסם בעיתון, לעדכן את אתר האינטרנט, לייצר אליו תנועה, לפתוח דף פייסבוק ולנהל אותו בצורה נכונה, לפרסם בפייסבוק ובגוגל, לשמור על נאמנות הלקוחות, לעמוד בתקציב, לבצע מעקב…..

ריבוי ערוצי הפרסום, ההתפתחויות הטכנולוגיות, השינויים המהירים, הגברת התחרות והשינוי במאפייני הלקוחות – כל אלה ועוד מצריכים אותך לפעול בצורה המהירה ביותר ולהיות ערוך מראש לכל תרחיש עם מהלך שיווקי ופרסומי מבריק וחכם. איך מצליחים לעשות את כל הדברים הללו בו זמנית?

בדיוק לשם כך פיתחתי את שיטת FUTURE360.

שיטת FUTURE360 מעניקה שירותי ייעוץ, ליווי והדרכה של 24/7 לבעלי עסקים אשר רוצים לקחת את הפעילות העסקית שלהם מספר צעדים קדימה, ומבינים את החשיבות והערך של פעילות פרסום ושיווק נכונה שמזרימה לקוחות לעסק ומהווה את מנוע הצמיחה הגדול ביותר שלהם. שיטת FUTURE360 מטפלת בכל אפיקי הפרסום והשיווק של העסק וחוסכת בזמן, כסף ואנרגיה בהתנהלות אל מול מכלול גורמים בו זמנית: בונה אתרים, איש הפייסבוק, איש המכירות מהעיתון, גרפיקאי חיצוני ואחרים.

מטרת העסק היא לייצר קהילת לקוחות נאמנה וטובה ולהוביל את הלקוח הפוטנציאלי להפוך ללקוח נאמן וממליץ. שיטת FUTURE360 מבצעת פילוח וחלוקה של קהל היעד, קובעת צינור תקשורת (אמצעי מדיה) מתאים לכל סוג לקוח ומעבירה מכלול מסרים המתאים לסוג מערכת היחסים עמו.

התרשים המופיע כאן ממחיש את שיטת העבודה: מעגל הלקוחות שמזין את עצמו ומתרחב במטרה למשוך לקוחות באמצעות התנהלות פרסומית ושיווקית מדויקת

אלון סוזי פרסומאי אישי ומשרד פרסום
השיטה כוללת:

1. קיום פגישות תקופתיות וקשר יומיומי.
2. קביעת אסטרטגיה ותוכנית עבודה ויישום שלה בפועל.
3. שירותי סטודיו, עיצוב וגרפיקה- מודעות, עיצוב אתרים ופייסבוק, מיתוג מלא לעסק (לוגו, ניירת משרדית, שילוט ועוד), הפקת סרטוני תדמית.
4. פרסום ON LINE- באנרים באתרים מפולחים ומתאימים, גוגל, פייסבוק, יוטיוב, ריטארגטינג.
5. פרסום OFF LINE- עיתונים, רדיו, שילוט חוצות, שילוט בתנועה, קידום מכירות, ימי מכירות.
6. אתרי אינטרנט- עיצוב ובניה, ניהול ואופטימיזציה, קידום אורגני, התאמה למובייל.
7. ניהול קהילת לקוחות ותוכנית נאמנות- שיטה מוכחת ויעילה להגברת הנאמנות של הלקוחות והקניה החוזרת שלהם: ניהול דפי פייסבוק, ערוץ יוטיוב, מועדון לקוחות, תוכנת דיוור.
8. משוב, מדידה ובקרה- דוחות ונתונים, תוכנות אנאליטיקס לניתוח תנועה והצלחת אתר האינטרנט ודף הפייסבוק.

לפרטים נוספים, שאלות והתייעצות, אני מזמין אותך לשוחח איתי: 052-8039897 או לשלוח לי מיילalon@alonsuzy.com    

לצפיה בדוגמאות מעבודות שלי – עיצוב וגרפיקה / מיתוג בניית אתרים מועדוני לקוחות