פרסום OFF-LINE כולל בתוכו את כל אמצעי הפרסום והמדיה שאינם נמצאים ברשת האינטרנט:

עיתונים

רדיו

שילוט חוצות ושילוט בתנועה

קד"מ (אירועי קידום מכירות)

הדפסות והפקות דפוס

חלוקת פליירים ודיוור ללקוחות


קיימת חשיבות יוצאת דופן לניהול מקצועי של מערך הפרסום ושילוב נכון בין כל אמצעי המדיה ובין המסרים שלהם. 

כל אמצעי מדיה מתאפיין בכללי פרסום שונים שעל פיהם עלינו להתנהל. כך לדוגמה: פרסום בעיתון או במגזין מתאפיין בוויזואליות גבוהה (שימוש בחוש הראיה) והלקוח הפוטנציאלי יכול להתעכב על המודעה זמן ממושך יותר (בהנחה שמשכנו את תשומת לבו ותוכן המודעה מעניין אותו). לכן, כאשר נפרסם מודעה זו, נוכל לעשות שימוש בטקסטים ובתמונות על מנת להעביר את המסר ללקוח. כמובן שגם אז, עלינו להוביל את הלקוח בצורה נבונה ולגרום לו להתמקד בה ולקלוט את האינפורמציה שאנחנו רוצים להעביר לו.

לעומת זאת, כאשר נפרסם בשלט חוצות, עלינו להימנע משימוש באלמנטים רבים במודעה ולהקפיד על מסר אחד קצר וקולע המורכב מ-2 שורות לכל היותר ותמונה אחת. ככל שנוסיף יותר מידע לשלט, כך האפקטיביות של השלט תהיה נמוכה יותר. ללקוח הפוטנציאלי יש זמן קצר של מספר שניות לקלוט את המסר (כאשר הוא נוסע ברכב או צועד ברגל), לכן עלינו להעביר את המסר בצורה הקצרה, המהירה והמדויקת ביותר.

בפרסום ברדיו, הלקוח עושה שימוש בחוש השמיעה על ידי כך שהוא מאזין לתשדיר תוך כדי נסיעה או במקום מסוים בו הוא נמצא. התשדיר צריך להיות קליט, קצר ומניע לפעולה.

בצורה זו מתבצע ניתוח לעומק של כל אמצעי מדיה והתאמת המסר הפרסומי למאפיינים שלו.

מודעה,פרסום,מודעה בעיתון,שיווק,עיצוב גרפי,מיתוג,פרסום לעסקים,מדיה,שלט חוצות,פרסום ברדיו,רדיו,קמפיין פרסומי,off line,משרד פרסום,משרד מיתוג,פרסומאי

 

מה כולל תהליך הליווי?

ביצוע כל תהליך העבודה השוטף ויצירת קמפיין פרסום מדויק כולל:

1. בחירת אמצעי מדיה נכונים.

2. קביעת תקציב פרסום וחלוקה שלו בצורה נכונה לכל אחד מאמצעי המדיה בהתאם לתוכנית העבודה.

3. רכישת שטחי הפרסום.

4. קביעת גריד- שפה פרסומית אחידה וזהה לכל אמצעי המדיה. קיימת חשיבות גבוהה לכך שהלקוח ייחשף לפרסום בעיתון, ברדיו, בפלייר, בקטלוג ובכל אמצעי מדיה אחר – שיש בו אחידות. הלקוח יוכל לזהות מיידית וליצור את החיבורים הנכונים. 

5. עיצוב גראפי וקריאייטיב נכון ליצירת מקסימום "באזז" (רעש פרסומי ותשומת לב), כך שיראו וישמעו עליכם בכל מקום, יזכרו אתכם, יגיבו ויקנו. 

6. מדידת אפקטיביות ושיפור וייעול בהתאם.


לפרטים נוספים, שאלות והתייעצות, אני מזמין אותך לשוחח איתי על כך- 052-8039897 או לשלוח לי מייל – alon@alonsuzy.com

לצפיה בדוגמאות מעבודות שלי – עיצוב וגרפיקה / מיתוג בניית אתרים / מועדוני לקוחות