מודעה,פרסום,מודעה בעיתון,שיווק,עיצוב גרפי,מיתוג,פרסום לעסקים,מדיה,שלט חוצות,פרסום ברדיו,רדיו,קמפיין פרסומי,off line,משרד פרסום,משרד מיתוג,פרסומאי


פרסום ON-LINE כולל בתוכו את כל אמצעי הפרסום והמדיה האפשריים ברשת האינטרנט:

פרסום במנועי חיפוש כגון: google, באמצעות מערכת ADWORD. בניית קמפיין פרסום המבוסס על ניתוח ובחירת מילות חיפוש רלוונטיות תוך אפיון קהל היעד ובחינת המתחרים. לקוח מסוים אשר מחפש מידע אודות מוצר מסוים, יעשה זאת בד"כ באמצעות חיפוש ב:google (מעל ל-90% אחוזים מהחיפושים מבוצעים באמצעות google). לכן, עלינו לעשות כל שניתן על מנת להיות במקום הנכון ובזמן הנכון על מנת לתת ללקוח מענה לחיפוש שלו עם המודעה שרלוונטית לו. הפרסום במנועי חיפוש מתבצע במתכונת של תשלום למדיה בעבור הצלחה, כלומר בעבור הקלקות ו/או חשיפות (CPC, CPM).

Remarketing: שיווק מחדש ופרסום חוזר ללקוחות אשר הגיעו לאתר האינטרנט שלכם. כל לקוח שנכנס לאתר שלכם יראה אתכם באמצעות פרסום באנרים במגוון אתרים אחרים באינטרנט שיגלוש בו, כמו למשל: ynet, וואלה, יד2, youtube, nrg ואחרים. בצורה הזו, הלקוח שהביע התעניינות בכם, "יזכה למעקב" של הפרסום שלכם לכל מקום ברשת אליו ילך.

פרסום ברשתות חברתיות כגון: facebook. פרסום של מודעות בהתאם לפילוח ולאפיון של קהל היעד, למאפיינים הדמוגרפיים שלו ולתחומי העניין שלו. באמצעות פרסום ב-facebook ניתן להגיע לקהל יעד המתאים ביותר ולהציג בפניו את המודעות שרלוונטיות לו ביותר. גם כאן, צורת התשלום מתבצעת בעבור הצלחה בלבד.

עיצוב, תכנות ואפיון דפי נחיתה המייצרים הנעה לפעולה ולאחוז המרה (הנעה לפעולה הרצויה לנו: פרטים, מכירה, שיחת טלפון ועוד).

פרסום באמצעות באנרים באתרי אינטרנט לפי מודלים של – PPC (תשלום לפי הקלקה), PPL (תשלום לפי "ליד") ותשלום לפי חשיפות. פרסום במגוון אתרי אינטרנט כגון: ynet, יד2, וואלה, youtube, nrg ועוד.

 

לפרטים נוספים, שאלות והתייעצות, אני מזמין אותך לשוחח איתי על כך- 052-8039897 או לשלוח לי מייל – alon@alonsuzy.com

לצפיה בדוגמאות מעבודות שלי – עיצוב וגרפיקה / מיתוג בניית אתרים / מועדוני לקוחות